Savvas Christoforidis

VD

”När tiden tillåter är det gärna idrott och spänning som lockar Savvas.”

savvas@exiso.se

Sofia Christoforidou

Vice VD

”Design och barnbarn är livets krydda efter arbetet.”

sofia@exiso.se  

Mikael Nordén

Marknadschef

”Social kille som gillar snygga bilar, hundar och vin. Tränar tennis men blir aldrig någon Björn Borg.”

mikael@exiso.se  / 0700-538166

Christos Christoforidis

Driftchef

”Före detta fotbollsproffs som nu har massor av andra bollar i luften.

christos@exiso.se  / 0707-661513

Hatigje Haag

Arbetsledare

”Fokuserad mamma med militärträning på schemat!”

hatigje@exiso.se  / 0707-406284

Annsofi Ramevik

Arbetsledare

”En föreningsmänniska som älskar att dansa på fritiden!”

annsofi@exiso.se  / 0760-492017

Nermin Karamovic

Driftledare

”När Nermin väl är ledig så är det barn och fru som går före allt.”

nermin@exiso.se 

Kris Grundberg

Städ-kontrollant

”Före detta en av Sveriges bästa basketspelare som är expert på teambildning och pratar svengelska.

chris@exiso.se  

Giota Christoforidou

Administratör

”En eftertänksam mamma som håller koll på både hemmet och kontoret.

giota@exiso.se  / 011-18 25 35

IA Falk

Administratör

”Årets medarbetare på Exiso Städ-Facility ring henne så förstår ni varför.

ils-marie@exiso.se / 011-18 25 35

Mats Larsson

Lager / Transport

”Huset och trädgården är balsam för själen.

Tommy Bark

Lager / Transport

”En sportfantast som gärna ser IFK vinna Guld igen.

Exiso AB
Kronängsgatan 7
602 23 Norrköping

Telefon: 011-18 25 35
E-post: info@exiso.se